درباره آتی نگر

تربیت نیروی انسانی ماهر و توانمند که قادر باشد علم و دانش را به کالا و خدمات قابل عرضه در اقتصاد کشور تبدیل نماید از یک سو و تربیت افراد خلاق و کارآفرین که بتوانند با ایجاد ارزش افزوده و تولید ثروت، فرصت های شغلی پایداری برای دیگران ایجاد نمایند به عنوان یکی از استراتژی های مؤثر در فرآیند توسعه در روند جهانی به شمار می رود.
از این رو آتی نگرمهر با برگزاری دوره های کارآفرینی و مهارتی ومشاوره های سودمند، افراد علاقمند به ورود در سرمایه گذاری رشته های مختلف کشاورزی،مهندسی و طب را هدایت می کند .​​​​​​​

تحقیقات، آموزش، فناوری اطلاعات، مشاوره و اجرا
دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست گذشتگان راه بسیار پیموده اند و تجربه گذشتگان یادگار عظیم صنعت امروز ماست و امروز با لطف منان با همت و تلاش طراحان برگزیده خلاق و به کار گیری توان و تجربه های افزون شده بر یادگار دیرینیان توانسته ایم بر کیفیت این صنعت بیفزاییم، پس در این راه مارا یاری دهید تا با شما هر روز پله های موفقیت را طی کنیم و آرزوی فردایی بهتر برای شماست .

در دنیای مدرن امروز، آموزش به عنوان یکی از اهداف جامعه بشری قرن ، هرروز بیشتر از روز گذشته جلوه نمایی میکند.
هم سو شدن با این مهم از والاترین اهداف مجموعه آتی نگر به عنوان موسسه ممتاز در سطح ایران از همان ابتدای مسیر بوده است به موجب این امر با بهره گیری از طرح های برتر در صنعت و کشاورزی به عنوان طلایه دار پیش گام بوده ایم .
احترام به مشتری و سلیقه ها جزء اهداف جدا نشدنی این مجموعه می باشد و بر این باور هستیم که فروش پایان کار نیست بلکه شروع تعهدی است بر آسودگی خاطر مشتریان ارجمندمان از تضمین تولیدات این شرکت که مفتخریم تاکنون روشنایی بخش راهمان بوده است.دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست گذشتگان راه بسیار پیموده اند و تجربه گذشتگان یادگار عظیم صنعت امروز ماست و امروز با لطف منان با همت و تلاش طراحان برگزیده خلاق و به کار گیری توان و تجربه های افزون شده بر یادگار دیرینیان توانسته ایم بر کیفیت این صنعت بیفزاییم، پس در این راه مارا یاری دهید تا با شما هر روز پله های موفقیت را طی کنیم و آرزوی فردایی بهتر برای شماست .
از دیدگان مشتری ، تجربه ، بهره برداری از تکنولوژی و طرح نوع در جهان و دقت در فراهم نمودن مواد با کیفیت با پشتبانه لطف ایزدی و به کار گیری تلاشی بی وقفه مشتری مداری را سر لوحه راه مان ساخته ایم تا بتوانیم تا به امروز به پرتو های والای موفقیت نائل گردیم .

تربیت نیروی انسانی ماهر و توانمند که قادر باشد علم و دانش را به کالا و خدمات قابل عرضه در اقتصاد کشور تبدیل نماید از یک سو و تربیت افراد خلاق و کارآفرین که بتوانند با ایجاد ارزش افزوده و تولید ثروت، فرصت های شغلی پایداری برای دیگران ایجاد نمایند به عنوان یکی از استراتژی های مؤثر در فرآیند توسعه در روند جهانی به شمار می رود.
در این میان آموزش هایی که زمینه تقویت و رشد قابلیت های انسانی را به خوبی فراهم می کنند، آموزش های کاربردی هستند و از این رو ضرورت سرمایه گذاری در زمینه آموزش برای توسعه قابلیت های انسانی و افزایش سطح مهارت های حرفه ای امری اجتناب ناپذیر است.
از این رو آتی نگرمهر با برگزاری دوره های کارآفرینی و مهارتی، مشاوره های سودمند، افراد علاقمند به ورود در سرمایه گذاری در رشته های مختلف از جمله  کشاورزی، بیوتکنولوژی،دام و طیور، شیلات . آبزیان، فضای سبز، طب و سلامت، مهندسی، مدیریت و بازرگانی را هدایت می کند .

شما هم می توانید با هر میزان سرمایه ای با آموزش های تخصصی ما در رونق تولید سهیم شوید حتی اگر خودتون نیازی به کار و درآمد ندارید ولی جوان های زیادی هستند که با کمک شما می توانند حرفه ای را شروع کنند.
​​​​​​​
آتی نگرمهر مجری کارگاه های آموزشی سازمان نظام مهندسی کشاورزی، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان فنی و حرفه ای کشور و وزارت کار و دانشگاه های معتبر در سراسر کشور در خدمت رونق تولید، سرمایه گذاری و اشتغال مولد با همکاری بیش از ۱۵۰ نفر از اساتید و متخصصین حرفه ای و دلسوز آماده همکاری با کلیه سازمان ها و شرکت ها و واحدهای تولیدی در سراسر کشور است.

​​​​​​​برخی از مراکز و سازمان های همکار در دو دهه گذشته:

برخی از دوره های آموزشی آتی نگر

برخی از دوره های آموزشی آتی نگر